O nás

Jsme profesionální společnost, která se pohybuje v oblasti malířských a natěračských prací různých místností a objektů. Součástí nabídky našich prací jsou také drobné zednické práce, štěrkování a úklidové práce. Naše služby nabízíme jak malým, tak i velkým firmám. Vymalujeme vám vaši restauraci, kanceláře, hotel, casino, penzion, ale také váš rodinný dům nebo místnosti vašeho bytu. Jsme společnost v oblasti malířství, natěračství a tapetářství působící v regionu Českých Budějovic.

JAKÉ SLUŽBY KONKRÉTNĚ VÁM NABÍZÍME?

Rádi bychom vám nabídli služby následujících charakterů:

  • malování bytových i nebytových prostor
  • špičkové moderní designy
  • nátěry fasád a konstrukcí
  • vymalování dětských pokojů včetně namalování různých pohádkových postaviček
  • písmomalířství
  • drobné zednické práce a štěrkování
  • úklidové práce

KVALITNÍ MATERIÁLY, INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI A PROFESIONALITA V OBORU

Naší snahou je řešit každou zakázku s individuálním přístupem a přesně podle představ a požadavků klienta. Naším cílem je maximální spokojenosti zákazníka s odvedenou prací a s tím spojená možnosti další spolupráce v budoucnu. Všem svým klientům nabízíme zkušené ruce našim pracovníků. Jsme profesionálové v oboru, o čemž svědčí mnoho našich s úspěchem uskutečněných zakázek.

Pracujeme převážně s materiály od firem OIKOS, ZERO a JUPOL. Své natěračské a malířské práce včetně tapetování realizujeme za pomocí bohatých materiálových a barevných spekter a bohaté nápaditosti spojené s výraznou kreativitou.

Pokud hledáte malířskou a natěračskou společnost, se kterou budete maximálně spokojeni a se kterou se nebudete muset bát nepořádku po odvedené práci, spojte se s námi pomocí následujících kontaktních údajů:

Pavel Hůlka
Tel.: +420 606 204 860
E-mail: pavel.hulka3@seznam.cz

 

© Copyright 2024 Hul & Strk – malířství, natěračství, dekoratéři

Tomuhle webu dodali šťávu v: